reklama 11C

Robert Pokorný je po dvou letech mistr ČR. V Borové vyhrál s Quantosem

 02.08.2020 15:59 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Druhý rok po sobě se stala Borová u Českého Krumlova dějištěm mistrovství České republiky v jezdecké všestrannosti. Mistrovský titul se podařilo po dvou letech vybojovat Robertovi Pokornému.

reklama 12A
 
Ačkoliv Robert Pokorný sedlal při letošním republikovém šampionátu teprve sedmiletého valacha Quantose, ujal se vedení hned po pátečních drezurách a pozici lídra si udržel i přes drobnou penalizaci v sobotní terénní zkoušce.
 
Obhájce loňského titulu Pavel Březina s Conou Cia na něj po čistém krosu ztrácel před závěrečným parkurem jen dva body, ale po dvou chybách se nakonec musel spokojit s bronzovou medailí. Druhý skončil s náskokem pouhých devíti setin bodu Miroslav Trunda s Trnkou-Ruf. Ten pobořil ve skokové části pouze jednu překážku. Stejně na tom byl i Robert Pokorný, jenž tak v Borové získal po dvou letech mistrovské zlato.
 
Půlhodinový sestřih z mistrovství republiky ve všestrannosti odvysílá Česká televize ve středu podvečer na programu ČT Sport.
 
Foto archvi Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE