reklama 11C


Dění v týdnu: V Písku vyvrcholí série KMK. GC pokračuje v St Tropez

 10.09.2019 14:55 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Druhý zářijový týden nabízí pestrou paletu závodů v zahraničí i doma. Zraky fanoušků parkuru se budou upírat do St. Tropez, kde se jede další kolo Global Champions za účasti Prague Lions. Na domácí půdě vyvrcholí skokový seriál KMK.

reklama 12C

 
 
Opravdu dlouhou řádku akcí najdeme v mezinárodním a národním kalendáři na týden od 9. do 15. září. Dalším kolem bude v St Tropez pokračovat Global Champions. Prague Lions jsou po triumfu v Římě nabití novou energií. Na CSI do Kronenbergu míří Valentýna Kuková. 
 
Na mistrovství světa dvojspřeží do německého Drebkau míří Václav Coufalík, Josef Drábek, Josef Hrouda a Jaroslav Juráň.
 
Více než třicet oficiálních a neoficiálních závodů se odehraje v České republice. Jedním z vrcholů sezony bude finále skokového Kritéria mladých koní, které hostí Písek. V Hradištku se bude konat finála Paragan Jump Tour a Olomouc zažije skokovou Cenu Olomouckého kraje. 
 
Skákat se bude i v Brně na Panské líše, kde se bude konat Finále Jihomoravské jezdecké ligy a finále Panská lícha Cup. Zahálet nebudou ani příznivci dalších disciplín. V Albertovci se konají voltižní závody, v Hoštce pojedou vytrvalci a v Přeštěnicích se odehrají závody ve všestrannosti.
 
Drezurní jezdci se představí v Nebanicích. Změří síly ve finále Národního drezurního poháru ČJF. Drezurou ožije i Dolní Přím nebo Nemojany.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace