ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Řezníček zakončil CSI Kronenberg pátým místem

 18.11.2018 17:50 | AUTOR

ikonka

Ani v neděli 18. listopadu nechyběly na startovních listinách CSI Kronenberg české vlajky. V rámci nedělního programu se dařilo Martinovi Řezníčkovi, který obsadil 5. místo. V Grand Prix reprezentovala Českou republiku jako jediná Zuzana Zelinková…

reklama 12C

V samotném závěru kronenbergského CSI se uskutečnila soutěž Grand Prix, kde nechyběla česká dvojice. Zuzana Zelinková sedlala v silné konkurenci Larimu. Parkur, který měřil 145/150 cm dokázala naše dvojice překonat s penalizací dvanácti trestných bodů.

Martin Řezníček, zakončil tento mítinku skvělou pátou příčkou v dvoufázové soutěži při CSI2* s překážkami vysokými 135 cm. Tento český jezdec se radoval z tohoto umístění spolu s Carlem Zwei B.

Stejný jezdec nechyběl ani v další nedělní soutěži v rámci CSI2*, kde na překážkách, které měřily 135/140 cm, počítal v sedle Ceacilii S dvě chyby. Se stejným počtem trestných bodů protnula tuto soutěž Emma Augier de Moussac v sedle Courage.

Emma Augier de Moussac spolu s Nikiasem Vd Bisschop, stejně jako Zuzana Zelinková v sedle Ekathariny, dokázaly překonat úvodní fázi soutěže určené pro pěti- a šestileté koně s nulou a probojovat se tak do druhé fázi. Tam ale obě české dvojice shodně zaznamenaly čtyři trestné body.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace