reklama 11D

reklama

Radek Nesvačil dokončil CAI3* Kronenberg. Čtyřky ovládl Boyd Exell

 21.04.2019 19:30 | AUTOR: Lukáš Klingora

ikonka

Nizozemský Kronenberg hostil v termínu 18. – 21. dubna mezinárodní závody CAI3*. V soutěži čtyřek reprezentoval českou vlajku Radek Nesvačil, který dokončil na 25. příčce. Vítězství si domů veze Australan Boyd Exell…

reklama 12A

Čtyřspřeží Radka Nesvačila nejlépe vyšla drezura. Tam si český reprezentant připsal penalizaci 60,97 bodů a pokračoval závodem čtyřek při CAI3* z osmnácté příčky.

O jednu příčku níže dokončilo v silné konkurenci české čtyřspřeží následnou terénní zkoušku. Tam si Radek připsal penalizaci dalších 108,32 bodů a postavil se po dvou částech soutěže na 21. příčku. V závěrečném parkuru nasbíralo naše čtyřspřeží 40,60 bodů a s konečným skóre 209,89 bodů se postavilo na 25. místo.

Až do parkurové zkoušky se nejlépe dařilo v dílčích částech soutěže čtyřspřeží Australanovi Boydovi Exellovi. I přesto, že závěrečný parkuru dokončil až s pátým nejlepším výsledkem, jeho konečné vítězství s penalizací119,06 bodů to neohrozilo.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: Krisztina Horváth
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace