ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Propojení chovu koní s jezdeckým sportem. Chovatelský modul v JIS ČJF

 02.10.2020 12:10 | AUTOR

ikonka

ČJF ve spolupráci s Asociací svazů chovatelů koní ČR, Svazem slovenského teplokrevníka v ČR a Ústřední evidencí koní spustila novinku v Jezdeckém informačním systému – chovatelský modul. Ten propojuje chovatelské informace se sportovní kariérou koní.

reklama 12C
 
Chovatelský modul v Jezdeckém informačním systému je společným projektem České jezdecké federace, Asociace svazů chovatelů koní ČR, Svazu chovatelů slovenského teplokrevníka v ČR a Ústřední evidence koní ČR. 
 
Tento projekt spojuje chovatelské informace se sportovní kariérou koní a přináší tím velmi zásadní informace o sportovní užitkovosti koní. V chovatelském modulu lze snadno dohledat všechny předky a potomky koní dle různých parametrů včetně jejich sportovní výkonnosti v disciplínách skoky, drezura, všestrannost a spřežení.
 
Chovatelský modul v JIS nenahrazuje "Plemenné knihy on-line" a neobsahuje čistě chovatelské informace o uchovnění, předvýběrech do chovu ani výsledky chovatelských soutěží s výjimkou těch, ze kterých Česká jezdecká federace eviduje výsledky. Chovatelský modul informace z plemenných knih obohacuje o sportovní výkonnost.
 
Než vstoupíte Chovatelského modulu v JIS, přečtěte si velmi pozorně důležité informace o kvalitě dat a nápovědu, jak modul správně používat:
 

Menu JIS / Nápověda / Chovatelský modul

 
Funkčnost chovatelského modulu s sebou přinesla jeden další příjemný vedlejší efekt, a tím je i možnost zobrazování rodokmenů koní včetně seznamu jejich potomků a jejich sportovní výkonnosti ze dvou dalších míst v JIS: z jejich veřejné karty (kariéry) a z živých výsledků – kliknutím na jméno koně.
 
Zdroj: ČJF


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace