EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Plachá má v pražské oblasti ČJF podporu. Prý zvažuje opět kandidovat

 02.10.2021 21:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pražská oblast České jezdecké federace publikovala na oficiálních internetových stránkách ČJF informaci o průběhu konference, která se uskutečnila ve čtvrtek 30. září. Přítomní delegáti vyjádřili nesouhlas s brzkou změnou stanov.

reklama 12D
 
Ve čtvrtek 30. září se v Praze na Strahově konala Konference pražské oblasti ČJF. „Z celkového počtu 183 subjektů oblasti se na Konferenci sešlo jen 23 zástupců klubů s celkem 28 hlasy. Po půlhodině čekání tak byla i tato 16% účast podle stanov vyhlášena za usnášení schopnou a Konference proběhla podle odsouhlaseného programu,“ uvádí zástupci oblasti na internetových stránkách ČJF:
 
Účastníci vyslechli prezidentku ČJF Olgu Plachou, která zodpověděla dotazy ohledně svojí rezignace. „Na otázku, zda zvažuje svoji opětovnou kandidaturu bylo odpovězeno, že rozhodnutí padne v nejbližších dnech,“ píše se dále na webu ČJF.
 

Psali jsme: Olga Plachá rezignovala. Delegáti mají možnost určit směr ČJF, říká

 

Následně proběhly prezentace adeptů na funkci prezidenta ČJF, tedy Ladislava Krulicha, Petra Půlpána a Davida Russwurma. V tajném hlasování delegáti vyjádřili svoje preference pro hlasování o budoucím prezidentovi ČJF. V konečných součtech získala Olga Plachá 11 hlasů, Ladislav Krulich 10 hlasů, Petr Půlpán 5 hlasů a David Russwurm 1 hlas.
 
„Na základě informace o přípravě nových stanov ČJF delegáti hlasováním vyjádřili nesouhlas s tím, aby bylo o nových Stanovách ČJF rozhodnuto již na nadcházející Konferenci. Doporučilo proto svým delegátům v případné volby hlasovat proti jejich přijetí. Přijetí nových stanov by mělo být podmíněno celospolkovou diskuzí nad jejich budoucí podobou,“ dozvídáme se z webu ČJF.
 

Nepřehlédněte: Re-live: Kdo by měl být prezidentem ČJF? On-line debata s kandidáty

 

Během zasedání se také volilo osm delegátů na celostátní konferenci ČJF. Stali se jimi členové OV ČJF Praha (E. Pařenicová, C. Neumann, R. Habásková, R. Pokorný a K. Havlíčková) a dále I. Hůlková, O. Plachá a J. Beranová.
 
V uplynulých dnech měly konference také Karlovarská a Zlínská oblast. O jejich průběhu však zatím nemáme bližší informace. V pondělí 4. října připravují konferenci Východočeši, o den později Severočeši, ve středu Jihočeši a sérii oblastních konferencí uzavře ve čtvrtek Vysočina. Celostátní konference se koná 13. října v Nymburku.
 
Zdroj: ČJF
Ilustrační foto: Josef Malinovský
 
 

 

Oblastní konference ČJF

H – Severomoravská, 13. září 2021, Klimkovice Sanatorium od 17:00 hodin
D – Plzeňská, 20. září 2021, JK Svržno od 17:00 hodin
B – Středočeská, 21. září 2021, ČUS aula od 14:00 hodin
R – Královehradecká, 22. září 2021, Hospoda u Legionáře Vlkov od 18:00 hodin
G – Jihomoravská, 22. září 2021, salonek Pánská Lícha od 17:00 hodin
K – Karlovarská, 29. září 2021, JS Gabrielka od 18:00 hodin
A – Praha, 30. září 2021, ČUS aula od 18:00 hodin
L – Zlínská, 1. října 2021, Kulturní klub Hulín od 17:00 hodin
F – Východočeská, 4. října 2021, Kolesa od 16:30 hodin
E – Severočeská, 5. října 2021, Zámek Jílové u Děčína od 17:00 hodin
C – Jihočeská, 6. října 2021, Dům zahrádkářů České Budějovice od 18:30 hodin
V – Vysočina, 7. října 2021, Hospoda Hybrálec u Jihlavy od 16:30 hodin
 

Celostátní konference ČJF

13. října 2021, Nymburk Sport Centrum
 

Zdroj: ČJF

 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace