EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Ondřej Zvára: GP se přesouvá na sobotu, závěr Sunshine Tour je zrušen

 13.03.2020 21:15 | AUTOR: Josef Malinovský, Pavlína Záhorová |
EXKLUZIVNĚ

ikonka

Ondřej Zvára v těchto dnech prožívá opravdu smíšené pocity. Na jednu stranu navštívil ve středu 11. března svou čerstvě narozenou dceru, krátce na to však řeší velmi komplikovanou situaci s narychlo zrušeným pokračováním španělské Sunshine Tour.

reklama 12D
Ještě ve středu 11. března byl Ondřej Zvára se svou čerstvě narozenou dcerou v České republice a den nato se již účastnil dalších soutěží v rámci španělské Sunshine Tour ve Vejer de la Frontera. "V noci z úterý na středu se dcera narodila, ve středu ráno jsem ji navštívil, odpoledne vyrazil letadlem na závody a od čtvrtka už jsem závodil," popsal Ondřej.
 
Ondřej Zvára rozhodně kvůli aktuálnímu dění nepropadá panice, nicméně i jemu nakonec velmi nepříjemně zasahuje do plánů. "Situaci kolem koronaviru beru trochu s rezervou, nenechávám se příliš ovlivnit médii. Na letišti jsem si vůbec nevšiml, že by se něco dělo. Nicméně jsme se dnes dozvěděli, že nedělní Grand Prix se přesouvá již na sobotu, a pokračování Sunshine Tour je zrušeno. Celá čtyřhvězdová kvalifikace v příštím týdnu neproběhne." 
 
"Teď tedy řešíme transport koní, protože tu samozřejmě nemáme řidiče, kteří se sem ani nedostanou. Vůbec zatím nevím, jak to budeme řešit. Bojíme se například, aby nás nechali projet přes Francii," popisuje velmi komplikovanou situaci Ondřej a zároveň přemýšlí, jak asi bude vypadat další dění. "Jako další štaci jsem měl v plánu Hagen, ten je ovšem také zrušený, budeme tedy vyčkávat. Já si trochu myslím, že by mohly být vypsány i nějaké závody navíc díky této situaci, ale to nevím, jen hádám. Doufám, že stejně tak rychle, jak to přišlo, mohlo by to i rychle skončit. Snažím se být v tomto směru optimista." Ve vzduchu však samozřejmě visí také otázka, jak moc současný sled událostí ovlivní samotnou olympiádu.
 
Zítra tedy čekají Ondřeje Zváru a další české reprezentanty poslední starty v rámci Sunshine Tour. V přesunuté Grand Prix bude startovat také Ondřej s Cento Lanoem a Aleš Opatrný s Gentlemenem VH Veldhof, vše pro vás budeme sledovat.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace