ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Obrazem: Tahákem na Koně 2021 v Lysé byla večerní koňská ABBA galashow

 26.09.2021 09:42 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Nedílnou součástí výstavy a veletrhu Kůň na výstavišti v Lysé nad Labem je večerní show, která letos byla označována jako Koňská ABBA galashow, a to především díky tomu, že vystoupení jezdců a koní doprovázela revival kapela Pop Stars.

reklama 12B

 
Hvězdami letošní Koňské ABBA galashow na výstavišti v Lysé nad Labem byli Jiří Berousek, Petr Doubek, Miloslav Simandl, Vendulka Šponarová, Jan Vávra a samozřejmě i jejich koňští svěřenci. Opomenout nelze ani parkourystu Taryho.
 
Kromě celé řady dalších účinkujících mohli přítomní diváci, kteří tradičně zcela zaplnili ochozy kolbiště ve výstavní hale C, obdivovat i vystoupení kapely Pop Stars – ABBA revival. Ta doprovázela všechna vystoupení, a i když občas souhra hudby a koňských výkonů dost pokulhávala, živě zpívané a všem velmi dobře známé songy byly zajímavým zpestřením celé show.
 

Nepřehlédněte: Obrazem: Koně v Lysé opět plní ochozy. Akční přehlídka jejich využití

 
Program byl tradičně velmi pestrý, byť nemalá část vystoupení měla z odborného pohledu značné nedostatky a nebýt světelných efektů s hudebním doprovodem, diváka neměla příliš čím zaujmout. Jiná naopak byla velmi kvalitní a zasloužila by si možná i více časového prostoru. 
 
Podívejte se na fotogalerii Dalibora Gragora, který svým objektivem zachytil ty nejzajímavější momenty.
 
Foto: Dalibor Gregor


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace