NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Obrazem: Koně v Lysé opět plní ochozy. Akční přehlídka jejich využití

 25.09.2021 15:09 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Výstava koní a veletrh všeho, co k nim patří. Tradiční označení akce Kůň na výstavišti v Lysé nad Labem, která je dnes především show programem pro rodiny s dětmi. V hale C diváci mohli sledovat, co všechno se s koňmi dnes dá praktikovat.

reklama 12A

 
V jezdecké aréně, která vyrostla v hale C na lysolabském výstavišti, je v těchto dnech opět k vidění pestrá paleta zástupců různých plemen koní. Jejich chovatelé či majitelé je předvádějí nejen v chovatelských ukázkách, ale také v odpoledním show programu akce Kůň 2021. 
 
Některá jezdecká vystoupení jsou opravdu obdivuhodná, jiná se snaží upoutat pozornost alespoň zajímavými kostýmy a samotnou podstatou nevšedních plemen koní. Především laické publikum však musí být z nevšední podívané nadšeno, zejména pokud na Koně do Lysé nechodí každý rok a jednotlivé účinkující si nepamatuje z let předešlých. 
 

Psali jsme: Kůň 2021 v Lysé: Tradiční denní program a večerní koňská ABBA galashow

 
Připravili jsme pro vás výběr z fotografií z odpoledního bloku. Pořídil je reportér Dalibor Gregor, jenž se fotografování koní věnuje již 30 let a toto letošní jubileum si připomíná právě na výstavišti v Lysé nad Labem. 
 
Výstava Kůň 2021 v Lysé nad Labem trvá až do neděle. V sobotu od 19:00 hodin proběhne druhá Večerní koňská ABBA galashow doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou.
 
Foto: Dalibor Gregor


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace