reklama 11B

Nový rok, nová radost: Křížová je v čele drezurního FEI žebříčku dětí

ikonka

Obrovskou radost přinesl fanouškům drezury přepočet světových žebříčků k poslednímu prosincovému dni. Na nejvyšší příčku v kategorii dětí se od ledna 2024 dostala česká jezdkyně Anna Marie Křížová s klisnou Diamantinou.
01.01.2024 11:30  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12B

 

Česká drezura ukázala v uplynulé sezoně, že má kvalitní základnu v mládežnických kategoriích. Promítlo se to i do světových žebříčků, které Mezinárodní jezdecká federace FEI přepočítala k poslednímu prosinci.
 
V dětské kategorii se na nejvyšší příčku vyšvihla Anna Marie Křížová, která nasbírala ve dvojici s devítiletou klisnou Diamantinou 2349 bodů. Druhá Švýcarka Malina Schneider s Darjeelingem na ni ztrácí 93 bodů. Třetí je nizozemská dvojice Esmae Niessen a Dadona Diva. V top 20 je mezi dětmi ještě jedna Češka, a to Alice Hubáčková s valachem Dieu D´Amour. Patří jí šestnácté místo.
 
V silné juniorské konkurenci je v nejlepší dvacítce Johana Vášáryová s klisnou jménem Bona Dea. V žebříčku je zařazeno 450 dvojic. Také mezi mladými jezdci, kterých je bodováno 350, je jedno z českých jmen vysoko. Na čtyřiadvacáté příčce je Anna Procházková s valachem Praestemarkens Quaterem.
 
Foto: Šimon Hrůza, zdroj: simon.hruza_photo / poskytla Barbora LeiterováSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Komunity na síti

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A

NEPŘEHLÉDNĚTE