reklama 11D

Vášáryová o drezurním úspěchu v Cáchách: Je to motivace a splněný sen

ikonka

Johana Vášáryová má za sebou úspěšnou účast na mezinárodních drezurních závodech v Cáchách. Po výborném výkonu v páteční úloze v kategorii mladých jezdců se představila ve freestylu. V něm zapsala ve špičkové konkurenci osmé místo.
03.12.2023 11:10  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12C

 

Juniorka Johana Vášáryová absolvovala mezinárodní závody CDI pro jezdce v mládežnických kategoriích v Cáchách. V centru německého jezdectví, kde je drezurní konkurence nesmírně silná, startovala o kategorii výš, než odpovídá věku. S ryzákem Silky Moves nastoupila do túry mladých jezdců, v níž se sešlo dvaadvacet dvojic.
 
V zahajovací úloze, jež se jela ve čtvrtek 30. listopadu, se rozkoukávala, ale o den později zazářila čtvrtým nejlepším výkonem. Rozhodčí jí dali známku 69,363 procenta. Do finálového freestylu nastoupilo v sobotu dvanáct jezdců. Johana Vášáryová zajela sestavu, za níž obdržela bezmála 71,500 procenta, což znamenalo osmé místo. 
 
„Prostě boží! Úžasný zážitek, zaplněná hala a skvělá atmosféra. Takové umístění mezi těmi nejlepšími, navíc o kategorii výš, je splněný sen. Máme motivaci,“ ohodnotila účast Hana Vášáryová, trenérka a máma v jedné osobně.
 
První příčku mezi mladými jezdci obsadila německá dvojice Theresa Nabbefeld a Devalero s výsledkem 74,842 procenta.
 
V Cáchách závodila také Anna Marie Křížová s Diamantinou, a to v soutěži dětí. V kategorii byly vypsané dvě úlohy. Výrazně lépe si vedla česká jezdkyně v nedělním freestylu, v němž zapsala krásnou známku 71,236 procenta a obsadila také osmou příčku. Vítězkou se stala Němka Lynn Greven s hřebcem Sergiem. Její výsledek měl hodnotu přes 77,8 procenta.
 
Foto: poskytla Hana Vášáryová
 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Komunity na síti

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A

NEPŘEHLÉDNĚTE