reklama 11C

reklama

Neporazitelnou formu potvrdil Boyd Exell i ve finále SP v Bordeaux

 09.02.2020 18:59 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Finálový mítink Světového poháru čtyřspřeží ve francouzském Bordeaux ovládl dosud vedoucí žebříčku a vítěz většiny kol, Australan Boyd Exell. Další tři příčky putovaly do Nizozemí, zásluhou Koose de Ronde, Ijsbrandu Chardonovi a Bramu Chardonovi.

reklama 12A
Halový Světový pohár čtyřspřeží byl zakončen 8. a 9. února ve francouzském Bordeaux slavnostním finálovým mítinkem. V první sobotní rozjížďce zajel nejlépe nizozemský reprezentant Koos de Ronde a nechal tak za sebou vedoucího žebříčku, Australana Boyda Exella. Ten byl sice o půl sekundy rychlejší, penalizace ho však odsunula na druhou příčku.
 
Rozhodující byla ovšem neděle, kde se ukázalo, že australské čtyřspřeží Boyda Exella drží pozici světové jedničky naprosto oprávněně. S celkovým výsledkem 260,93 se stal vítězem celého finále. Další tři pozice získali reprezentanti Nizozemí. Druhý dojel Koos de Ronde, třetí Ijsbrand Chardon a čtvrtý Bram Chardon.
 
Kompletní výsledky finále najdete ZDE.
 
Ilustrační foto FEI/Thomas Reinerreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace