reklama 11D

reklama

Moussac a Šobichová bodují v Kronenbergu pátku třináctého navzdory

 13.09.2019 19:26 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Emma Augier de Moussac a Lada Šobichová zahájily již ve čtvrtek velmi úspěšně mezinárodní skokové závody v nizozemském Kronenbergu a jde jim to i v pátek třináctého. Emma nechybuje ani v těch nejvyšších soutěžích, Ladě se daří s šestiletými.

reklama 12D

V pátek 13. září pokračovaly mezinárodní skokové závody v nizozemském Kronenbergu a to s účastí českých reprezentantek, kterým se dařilo již v úvodu. Ve své úspěšné sérii pokračovala Emma Augier de Moussac s Homey, když dojely bezchybně čtvrté ve stopětatřicítce pro sedmileté. Nicméně bez chyb na překážkách zajela tato jezdkyně i s dvanáctiletou Courage ve dvoufázové stopětatřicítce a s Divou v nejvyšší soutěži dne do 145 centimetrů, zde inkasovaly jen jediný trestný bod za překročení času.

Úspěšný den měla i Lada Šobichová. Znovu se jí podařilo umístit v kategorii šestiletých, tentokrát na sedmé příčce a to s klisnou Ilona, s Ingrid jednou chybovaly.

Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.

Ilustrační foto archiv Jezdci.cz
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace