Emma Augier de Moussac bodovala v Lieru, veze domů bronz z Grand Prix!

Skvělým úspěchem završila Emma Augier de Moussac výjezd české ekipy do belgického Lieru na tříhvězdové mezinárodní skokové závody. V sedle desetileté klisny J.c.s. Chacco Dia se probojovala do rozeskakování Grand Prix, v němž si dojela pro bronz.
08.09.2019 18:32  |  Autor: Pavlína Záhorová  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Celkem šedesát startovních dvojic se v neděli 8. září postavilo na start Grand Prix v belgickém Lieru, mezi nimi také česká reprezentantka Emma Augier de Moussac v sedle desetileté klisny J.c.s. Chacco Dia. Ta dokázala jako jedna z pouhých pěti jezdců dokončit základní kolo bezchybně a zajistit si tak účast v rozeskakování. S nulou dojela i podruhé, načež se mohla radovat s úžasné třetí příčky!

Vítězem Grand Prix do 150 centimetrů se stal nizozemský reprezentant Harrie Smolders na koni Monaco, druhá dojela belgická dvojice Jos Verlooy a Oak Grove's Vogelfrei.

Poslední závodní den se dařilo také Martinu Řezníčkovi s Clintinem. V soutěži do 130 centimetrů zajel bez chyb základní kolo i rozeskakování, to navíc v druhém nejrychlejším čase.