reklama 11D

reklama

Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží CIAT v Kroměříži 2020 zrušena

 17.09.2020 13:10 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Další akcí spojená s koňmi, která na konci září neproběhne kvůli šíření nákazy Covid-19, je Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží CIAT v Kroměříži. Ta se měla uskutečnit od 25. do 27. září. „Bohužel realizace nyní není možná,“ řekl David Olejníček.

reklama 12A
 
Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží – CIAT Kroměříž 2020 se měla konat příští týden ve dnech 25. až 27. září. Bohužel však byla zrušena. 
 
„Vážení přátelé tradiční zápřeže, účastníci soutěže, návštěvníci akce, s politováním vám oznamujeme, že z důvodu stále se zvyšujícího počtu případů nákazy koronavirem Covid-19 v ČR a z důvodu zavádění bezpečnostních opatření v okolních zemích, se organizátoři soutěže rozhodli tuto akci zrušit,“ uvedli zástupci Zemského hřebčince Tlumačov a SPKZ. 
 
Pořadatelé však již pomalu začínají plánovat třetí ročník akce CIAT Kroměříž v roce 2021. 
 
Video reportáž internetové televize EquiTV.cz z loňského ročníku najdete POD TÍMTO ODKAZEM


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace