ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Markéta Šveňková: Práce pro Prague PlayOffs je pro mě čest i závazek

 05.04.2019 07:23 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Markétu Šveňkovou není v jezdeckých kruzích potřeba představovat. Má celou řadu zkušeností v rámci organizace závodů v ČR a aktivně působí i jako mezinárodní rozhodčí či steward. Před nedávnem se nově zhostila funkce sportovní ředitelky GC PlayOffs.

reklama 12A
 
Novou sportovní ředitelkou závodů Global Champions Prague PlayOffs je Markéta Šveňková. Mimo jezdecký sport působila několik let v oblasti public relations u nadnárodních telekomunikačních společností. V souvislosti s koňmi má zkušenosti například s pořádáním CSIO v Poděbradech a Praze. Soutěžní dění však zná velmi dobře i z pohledu mezinárodního rozhodčího a stewarda. Praxi vykonává na čtyř i pětihvězdových závodech. 
 
Působí ovšem také v pozici mluvčí České jezdecké federace a s českou národní reprezentací vyjíždí na vrcholné parkurové závody v roli vedoucí ekipy. Všechny své zkušenosti zcela jistě zúročí i ve funkci sportovní ředitelky Prague PlayOffs v O2 areně. 
 
„Je to pro mě nesmírná čest, že si mě Czech Equestrian Team vybral ke spolupráci na takové akci jako je Global Champions Prague PlayOffs a zároveň samozřejmě velký závazek,“ říká ke své nové funkci Markéta Švěňková. 
 
„Mou odpovědností bude především organizace závodů CSI2*. Pro české jezdce jde o jedinečnou šanci nejen zažít nejvýznamnější parkurový mítink roku ze sedla, ale budou se také potkávat s největšími hvězdami skokového sportu, které uvidí v akci na kolbišti i v zákulisí,“ dodává Markéta Šveňková.
 
Druhý ročník Global Champions Prague PlayOffs se odehraje v O2 areně od 21. do 24. listopadu 2019. Podrobnosti o programu závodů i další informace najdete na webu www.pragueplayoffs.com. Vstupenky na tuto galashow světového parkuru jsou již v předprodeji prostřednictvím sítě Ticketportal.cz.reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace