reklama 11C

reklama

Královické S* při Zimním jezdeckém poháru ČJF vyhrál Daniel Pospěch

 08.03.2020 21:12 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Třetí kolo Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace proběhlo v neděli 8. března v Královicích. Díky početným startovním listinám se skákalo až do večerních hodin, kdy vrcholilo jednokolové S* s finále. Vyhrál Daniel Pospěch na koni Eliott.

reklama 12B
V neděli 8. března se sešli příznivci parkurového sportu při příležitosti třetího skokového kola Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace. Na programu bylo celkem osm soutěží, finále S* odstartovalo díky vysokému počtu soutěžících v předchozích parkurech až v 19 hodin.
 
Do jednokolového S* s finále bylo přihlášeno celkem osmnáct jezdeckých dvojic, přičemž finále bylo určeno pro nejlepších deset. S výslednou nulou na kontě dojeli čtyři jezdci, nejrychlejší z nich byl Daniel Pospěch na koni Eliott. O více než dvě a půl sekundy pomalejší byla Denisa Vegrichtová a Denny, třetí příčka připadla Jiřímu Hochmanovi s Chiquitou-LS.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace