reklama 11C


Jiří Nesvačil se zúčastní CHIO v Cáchách. Skokani míří do Šamorína

 17.07.2019 13:34 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V Cáchách se rozběhly jedny z nejvýznamnějších jezdeckých závodů sezony. Tradiční CHIO, tedy akce, která sdružuje několik klasických disciplín, se koná od 12. do 21. července. V druhém týdnu se představí Jiří Nesvačil junior v soutěží CAIO.

reklama 12C
Cáchy jsou synonymem pro jezdecký sport. Právě tam se každoročně koná CHIO, při kterém závodí světová špička, a to v parkurovém skákání, drezuře, všestrannosti, spřežení i voltiži. Vozatajské soutěže letos okusí český reprezentant Jiří Nesvačil junior. Ve čtvrtek 18. července nastoupí do drezury. V sobotu je na programu maraton a o konečném pořadí bude jasno po nedělním parkuru. 
 
Vedle vozatajské akce se na start mezinárodních závodů konaných v zahraničí postaví také parkuroví jezdci. Barbora Kejvalová nastoupí do CSI1* v Zuidwolde, Emma de Moussac je nahlášená do CSI5* v Asconě. Na Slovensko do Šamorína zamíří Zuzana Zelinková, Ondřej Zvára a Matěj Kotalík.
 
Foto: Šarka Veinhauerováreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace