reklama 11A


Humpolec láká na Zlatou podkovu, Hradištko zažije Champions Tour

 16.07.2019 14:38 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ani v týdnu s číslem 29 si jezdci neodpočinou. Na programu sice není žádný z republikových šampionátu či mezinárodních závodů, i tak ale mohou fanoušci jezdectví vyrazit na několik desítek akcí. Třeba na Zlatou podkovu nebo Champions Tour.

reklama 12C
Kalendář České jezdecké federace nabízí opět více než dvě desítky závodů konaných na území České republiky v týdnu od 15. do 21. července.
 
Ve čtvrtek se v Hradištku u Sadské pojede další kolo skokového Kritéria mladých koní. Na něj pak naváže parkurová Champions Tour trvající až do neděle. Ta nabídne jako vrchol soutěž stupně T*.
 
Na parkury můžete vyrazit také do Ostravy, Brna Veveří, Opřetic, Loun nebo Mariánských Lázní, a to není zdaleka vše. 
 
Své zastoupení mají v kalendáři také další disciplíny. V Kozlovicích se bude konat oblastní mistrovství v reiningu, do Humpolce zamíří příznivci všestrannosti. Jede se tam další kvalifikace Zlaté podkovy. Military mají na program také v Pardubicích. Drezurní jezdci se představí v Josefově a Vrchovanech. 
 

Kompletní informace o závodech jsou ZDE

Ilustrační foto: Jiří Bělohlavreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace