reklama 11A


Dění v týdnu: Na tři desítky závodů. Světové poháry i Zlatá podkova

 18.06.2019 12:42 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Dva závody Světového poháru jsou největším lákadlem kalendáře závodů, které se konají v České republice v 25. týdnu. Stranou pozornosti však nesmíme nechat i další akce. Pojede se třeba další kvalifikace Zlaté podkovy či zduchovický Channel Star.

reklama 12A

Bezmála třicítka závodů se odehraje v České republice v týdnu od 17. do 23. června. Fanoušky budou nejvíce přitahovat Světové poháry. Parkurový World Cup se koná v Olomouci, drezurní špička se k soutěži bodované do této série sjede v Brně Panské líše.
 
Stranou pozornosti by však neměly zůstat i další akce. V Čakovičkách se pojede další kvalifikace Zlaté podkovy v soutěžích spřežení. Zduchovice hostí mítink série Channel Star, v Hořovicích se pojede o oblastní tituly v parkurovém skákání. Parkury vyrostou také na kolbištích v Suché, Klatovech nebo Mostě. 
 
V Královicích se bude konat Národní drezurní pohár ČJF pro pony, děti a juniory. Na drezuru můžete vyrazit i do Ústí nad Labem.
 

Výsledky najdete v tomto odkazu

 

Ilustrační foto: Šárka Veinhauerová


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace