reklama 11B

reklama

Hřebčince se chystají na předvýběry. Tlumačov hlásí 17 a Písek 22 koní

 20.01.2020 12:50 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Majitelé hřebců měli do konce roku šanci přihlásit své koně na předvýběry hřebců do plemenitby v rámci plemenné knihy českého teplokrevníka. Ve středu 22. ledna bude v Tlumačově sedmnáct hřebců, o den později do Písku dorazí dvacet dva hřebců.

reklama 12D

V lednu a únoru proběhnou předvýběry hřebců do plemenitby v rámci plemenné knihy českého teplokrevníka. První předvýběry jsou naplánovány 22. ledna v Tlumačově a 23. ledna v Písku, druhý pak 21. až 22. února v Písku. Uzávěrka přihlášek byla 31. 12.
 
Zemský hřebčinec v Písku již zveřejnil seznam přihlášených koní ročníku 2017, prohlédnout si ho můžete na obrázku výše. Pracovní verze píseckého katalogu hřebců je ke stažení ZDE.
 
Seznam hřebců zadal na svých webových stránkách i Zemský hřebčinec v Tlumačově, tři z nich jsou přímo v majetku hřebčince. Tito koně budou předvedení již ve středu 22. ledna. Hodnoceni budou tradičně při předvedení na ruce a ve skoku ve volnosti. Nahlédnout do tlumačovského seznamu můžete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv Jezdci.cz a FB Zemského hřebčince v Písku


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace