Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

Historie ČSP: Skřivan, Opatrný a další vzpomínají na začátky seriálu

 05.02.2021 06:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
PODCAST

ikonka

Český skokový pohár zažije letos jubilejní 20. ročník. V prvních pěti letech vyhráli finále Aleš Opatrný, Jiří Skřivan a Ivo přibyl. Ve speciálu Podcastu EquiTV vzpomíná na začátky tohoto seriálu kromě nich také několikanásobný finalista Petr Eim.

reklama 12C

PODCAST SI POSLECHNĚTE ZDE (KLIKNĚTE)

 
EquiTV připravila při příležitosti 20. ročníku Českého skokového poháru, který je právem nazýván domácí parkurovou extraligu, sérii speciálních vydání podcastů, ve které se Josef Malinovský a Aleš Opatrný společně s několika hosty ohlíží za historií tohoto seriálu.
 
Prvním hostem nemůže být nikdo jiný než Jiří Skřivan, který stál u zrodu tohoto projektu. Prozradil nám, jak vznikal, ale také jak ho prožíval v pozici jezdce. Finále se mu podařilo vyhrát hned třikrát – a to v letech 2004, 2006 a 2011.
 
Druhým respondentem v rámci prvního dílu Podcastu EquiTV o historii Českého skokového poháru je historicky první vítěz finále Aleš Opatrný, jenž je současně rekordmanem v počtu prvenství, a to nejen ve finálovém klání, ale také v jednotlivých Velkých cenách. Počet jeho triumfů se blíží k pěti desítkám!
 
Vrchol čtvrtého ročníku ovládl Ivo Přibyl. A právě on byl tím třetím, kdo se podělil o své vzpomínky na první pohárovou pětiletku. Čtvrtým hostem se pak stal Petr Eim. Ten sice ani jednou soutěž se střídáním koní nevyhrál, ale svého času patřil k nejúspěšnějším jezdcům v průběžném bodování.
 
Podcasty EquiTV můžete poslouchat zdarma on-line na webu, nebo si je můžete stahovat přímo do svého počítače, tabletu či mobilu s aktivovaným premium programem, který stojí pouhých 365 korun na rok. Poslechnout si je tak můžete kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nejste v dosahu internetového připojení.
 
Všechny již publikované podcasty najdete pod snadno zapamatovatelnými internetovými adresami: www.jezdeckeradio.cz nebo www.equiradio.cz.
 
Foto Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE