reklama 11D

Od víkendu k víkendu: Rozpačitý start jezdecké sezony doma i venku

 26.01.2021 18:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V tomto období se každoročně vyhlašovali jezdci a koně roku v jezdeckých disciplínách i v dostizích. Jak to bude letos? Kdy začne domácí halová sezona a jak jsou na tom zahraniční akce? Poslechněte si první Podcast EquiTV „Od víkendu k víkendu“.

reklama 12A

POŘAD SI POSLECHNĚTE ZDE (KLIKNĚTE)

 
Přinášíme vám první díl podcastové rubriky EquiTV „Od víkendu k víkendu“, ve které Josef Malinovský a Aleš Suchánek společně s kolegy z redakce Jezdci.cz, ale dalšími respondenty komentují aktuální dění v jezdeckém sportu a v dostizích.
 
Martin Cáp mimo jiného prozradil, jak by letos mělo proběhnout vyhodnocení koně roku a dalších výročních cen v českém turfu. Petr Vlašic se zamyslel nad tím, jak by šlo omezenou halovou vozatajskou sezonu nahradit jednodenními závody v pozdějších měsících. Gabriela Valeriánová pak v třetí části pořadu hovoří o průběhu drezurního Světového poháru v Salzburku, ale také o tom, jak těžké je se shodnout při rozhodování soutěží v této disciplíně.
 
Podcasty EquiTV můžete poslouchat zdarma on-line na webu, nebo si je můžete stahovat přímo do svého počítače, tabletu či mobilu s aktivovaným premium programem, který stojí pouhých 365 korun na rok. Poslechnout si je tak můžete kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nejste v dosahu internetového připojení.
 
Všechny již publikované podcasty najdete pod snadno zapamatovatelnými internetovými adresami: www.jezdeckeradio.cz nebo www.equiradio.cz.
 
Ilustrační foto FEI / Łukasz Kowalski


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE