reklama 11C

Olympiáda, ale i mistrovství Evropy. Jezdce z A-kádru čeká rušný rok

 28.01.2021 09:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
PODCAST

ikonka

Jezdci ve skocích a všestrannosti již upřesňují plány na sezonu 2021 a komise disciplín stanovují kritéria pro výběr do reprezentace. Podrobnosti v Podcastu EquiTV prozradily Adéla Svobodová a Markéta Šveňková. Hovořili jsme i s Annou Kellnerovou.

reklama 12A

PODCAST SI POSLECHNĚTE ZDE (KLIKNĚTE)

 
Přinášíme vám druhý díl podcastové rubriky EquiTV „Od víkendu k víkendu“, ve které Josef Malinovský a Aleš Suchánek společně s kolegy z redakce Jezdci.cz, ale dalšími respondenty komentují aktuální dění v jezdeckém sportu a v dostizích.
 
S Adélou Svobodovu z komise všestrannosti České jezdecké federace jsme hovořili o kritériích pro výběr reprezentantů k účasti na olympijských hrách a mistrovství Evropy. Vyloučena dokonce není účast některých dvojic na obou vrcholných akcích. 
 
Podobné téma řeší i skoková komise. S Markétou Šveňkovou jsme shrnuli nejbližší plány parkurových reprezentantů, kteří v únoru ve větším počtu zamíří do Španělska na první přípravné závody. Anna Kellnerová dokonce má již dva soutěžní týdny ve španělské Olivě za sebou a třetí je již v plném proudu. V třetí části tohoto pořadu zhodnotila své dosavadní výkony a přiblížila své plány na únor, kdy by se měla do Španělska opět vrátit a odtamtud se rovnou přesune do Kataru, kde se rozeběhne na začátku března další ročník elitní parkurové série Global Champions. 
 
Podcasty EquiTV můžete poslouchat zdarma on-line na webu, nebo si je můžete stahovat přímo do svého počítače, tabletu či mobilu s aktivovaným premium programem, který stojí pouhých 365 korun na rok. Poslechnout si je tak můžete kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nejste v dosahu internetového připojení.
 
Všechny již publikované podcasty najdete pod snadno zapamatovatelnými internetovými adresami: www.jezdeckeradio.cz nebo www.equiradio.cz.
 
Foto Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE