Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Freestyly na ME pony budou bez Češek. Soutěži dominují němečtí jezdci

 29.08.2020 19:37 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Vrchol mistrovství Evropy v drezuře jezdců na pony se bude muset obejít bez českých reprezentantek. Do osmnáctičlenné skupiny postupující z individuální soutěže se ani jedna z Češek neprobojovala. Výsledkové listině dominují reprezentanti Německa.

reklama 12B

 

V pátek 28. a sobotu 29. srpna se v Pilisjászfalu v Maďarsku jela individuální soutěž drezurního mistrovství Evropy pony. Celkem osmnáct dvojic z ní postoupilo do nedělních volných úloh, které budou vrcholem šampionátu.
 
Nejlepší výkon z českých jezdkyň podala Anna Procházková na ryzákovi Nice Guy, jež obsadila celkovou 31. příčku se ziskem 67,594 %. O deset příček za ní dojela Barbora Kavanová s Icarem. Zuzana Hradilová byla osmačtyřicátá a Victoria Schopper skončila v těsném závěsu. 
 
První místo obsadila Němka Lucie-Anouk Baumgürtel v sedle šestnáctiletého poníka ZINQ Nasdaq FH. Jejich jízdu ocenili rozhodčí známkou v hodnotě více než 82 %. Německé barvy jsou také u třetí a čtvrté příčky. Druhé a páté místo pak okupují Dánové.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto: archiv Anny Procházkové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace