reklama 11A

reklama

EquiTV nabídne v létě desítky živých přenosů. Až pět streamů současně

 25.06.2020 11:00 | AUTOR

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz připravuje na letní měsíce téměř šest desítek on-line přenosů. Pokud proběhne vše podle plánu, tak se běžně bude stávat, že si diváci budou moci vybrat z více živých streamů. Poběží jich dokonce až pět současně!

reklama 12D
 
Nabídka živých přenosů internetové televize EquiTV.cz se po restartu jezdecké a dostihové sezony oproti minulosti výrazně rozrostla. Zájem ze strany pořadatelů akcí o streamy EquiTV vzrostl nejen díky tomu, že byla do jisté míry omezena osobní účast veřejnosti, ale také díky stále většímu dosahu tohoto média, jenž spolupracuje s dalšími televizními kanály, jako jsou Česká televize, Televize Seznam, Sport 5, Regionální televize a další.  
 
Velkou oblibu si získal i nový pořad Equinews s cca pětiminutovou stopáží. Ten nahradil tradiční patnáctiminutový Jezdecký magazín vysílaný od července 2013 do listopadu 2019. A právě zmíněnými cestami se reportáže z jezdeckých závodů a dostihů dostávají k dalším tisícovkám, často i ke stovkám tisíc, diváků, kteří by se k živým koňským přenosům vůbec nedostali.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: EquiTV stále častěji na Slovensku. Úspěšný český projekt boří hranice

 
„Na prázdninové měsíce plánujeme kolem šedesáti živých přenosů, což je pro nás mimořádné číslo. Ještě před pár lety bychom z takového počtu byli nadšeni i v rámci celého kalendářního roku. Samozřejmě se nebude vysílat každý den, ale převážně o víkendech a ve dnech víkendům předcházejících. Tradičně nejvytíženější jsou neděle, během nichž bude často nabídka živého vysílání velmi pestrá. Hned několikrát se stane, že si diváci budou moci přepínat mezi třemi až čtyřmi live streamy, v druhé půlce srpna bychom dokonce měli nabídnout v jeden den pět přenosů, což je v rámci českého, resp. česko-slovenského jezdectví něco neobvyklého,“ říká jednatel společnosti Equinet s.r.o., která internetovou televizi EquiTV.cz provozuje.
 
EquiTV vysílá od roku 2009 a od roku 2013 patří do mediální skupiny EQUINET. Její součástí je i web Jezdci.cz, který je s téměř 200 tisícovkami návštěv za měsíc nejsledovanějším koňským médiem v České republice. Do stejné mediální sítě patří také web Jezdeckainzerce.cz, ale i několik dalších projektů spojených s koňmi. Společnost Equinet s.r.o. sídlí od června 2020 na nové adrese: České družiny 1940/33 v Praze 6 – Dejvicích, kam se přestěhovala z původní základny v pražských Holešovicích. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace