reklama 11B

Equitana se vrací na výstaviště v Essenu. Kladrubáci v Hop Top Show

 04.03.2022 08:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Již za měsíc se otevřou brány výstaviště v Essenu, aby přivítaly návštěvníky světové výstavy a veletrhu Equitana. Konat se bude od 7. do 13. dubna. Pořadatelé lákají na skvělý program, včetně Hop Top Show. V té by neměli chybět kladrubští koně.

reklama 12C
 
Během Equitany v Essenu předvede své umění např. Jean-Francois Pignon. Jeho volná drezura fascinuje lidi po celém světě. Své koně vede s hravou lehkostí. Následují ho, shromažďují se kolem něj a seskupují se pod jeho vedením, aby vytvořili stále nové formace. 
 
Jean-Francois Pignon má na ně uklidňující vliv. Prostřednictvím malých gest dosahuje mistr jemné komunikace velkého efektu. Francouz se podělí o tajemství svého jedinečného spojení s koňmi na exkluzivním tréninkovém večeru v úterý 12. dubna od 20 hodin. 
 
V denním programu se představí také další renomovaní trenéři horsemanshipu, ale nejen jeho. Své zkušenosti budou prezentovat také národní trenéři jednotlivých jezdeckých disciplín.
 
Český trenér Honza Blaha ukáže způsoby, jak vytvořit vnitřní pouto mezi člověkem a zvířetem. Vyvinul svůj vlastní koncept pro práci se svými koňmi sbíraným způsobem bez sedla nebo ohlávky.
 
Linda Tellington-Jonesová pocestuje speciálně ze svého adoptivního domova na Havaji, aby návštěvníkům Equitany představila svou metodu TTouch. Westernová a kaskadérská jezdkyně Yvonne Gutsche vyvinula mezidisciplinární tréninkové přístupy, které z koně dělají bezpečného, klidného a spolehlivého partnera v každé situaci. 
 
Ve dnech 8. až 10. dubna bude veletrh Equitana zakončen speciálním galavečerem. V nové Hop Top Show Rhapsody mezinárodně uznávaní umělci okouzlí publikum jedinečnými ukázkami. Nebude chybět létající Francouz Lorenzo a španělský specialista na velkolepé výkony Santi Serra Camps. 
 
Rychlost a riziko jsou vášní kaskadérského jezdce Lauryho Tisseura, který diváky fascinuje akrobacií a rychlostí. Ludwig Weinmayr a hřebčín Kladruby se představí na horkých kolech. Lusitano Quadrille Pedro Torres a Marie Desodt se svými poníky se postarají o kouzelné chvíle.
 
Čeští návštěvníci Equitany mají možnost získat přes agenturu Progres Partners Advertising vstupenky s 20% slevou.
 
Foto: Josef Malinovský

Chystáte se letos na Equitanu do Essenu?

celkem hlasů: 14

Hlasování skončilo.

Ano 1 / 7.14%
Ne 10 / 71.43%
Ještě nevím 3 / 21.43%


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE