reklama 11B


Drezurní World Cup v Amsterdamu: Světová elita proti Isabell Werth

 22.01.2019 14:45 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Poslední lednový víkend slibuje skvělou drezurní podívanou! V Amsterdamu se pojede osmé kolo Světového poháru, na který dorazí evropská elita. Silná domácí špička bude čelit konkurenci nejlepší drezurní dvojici světa Isabell Werth a Weihegold.

reklama 12B
Amsterdam přilákal vynikající konkurenci. Osmý závod Světového poháru začne v pátek 26. ledna úlohou Grand Prix. O den později se dvojice předvedou ve volných sestavách Grand Prix Kür.
 
Soupisce dominuje nejlepší dvojice světa Isabell Werth s klisnou Weihegold z Německa. Ta v Amsterdamu vyhrála už před rokem. Každý z přihlášených sportovců se vedle bodů do žebříčku bude snažit získat její „skalp“. 
 
Mezi nimi i její kolegové, s nimiž v týmových soutěžích hájí pověst německé drezurní školy. Přihlášení jsou Dorothee Schneider se Sammy Davisem, Helen Langehanenberg na Damysem i překvapivý vítěz z Londýna Frederic Wandres na Duke of Britain.
 
Jenže špičkový mítink si na domácí půdě nenechá ujít nizozemská reprezentace v čele s Hansem Peterem Minderhoudem s koněm  Glock’s Dream Boy N.O.P. a Edwardem Galem na Glock’s Zonik N.O.P. Chybět nebude ani Adelinde Cornelissen. Na body může dosáhnout také nejlepší švédský drezurní jezdec Patrik Kittel.
 

Kompletní přehled ze závodů Světového poháru i dalších akcí v drezuře najdete tady

Výsledky z CDI Amsterdam sledujte ZDE

Ilustrační foto: archiv FEIreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace