reklama 11B


Drezura uzavřela královický festival. Vojáčková poslední vítězkou

 24.03.2019 16:54 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Čtveřici disciplín v rámci královického Jezdeckého festivalu doplnila jako poslední drezura. Ve dvou drezurních úlohách, které se jely jako volná sestava, se z vítězství radovaly Hana Vojáčková a Tina Pospíšilová.

reklama 12C

V náročné drezurní úloze VIM1 2017 na stupni obtížnosti T slavila vítězství Hana Vojáčková, která s valachem Don Air získala 69,775 % a stala se poslední vítězkou tohoto ročníku Jezdeckého festivalu. Druhé místo získal s odstupem 2 % Filip Minařík se Stormem II.

Této úloze předcházela drezurní úloha vJ 2017, kde byly výsledky na první dvou místech velice těsné a rozhodovaly setiny procenta. Nakonec nejlepší hodnocení získala Tina Pospíšlová s Fiorellou TC.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 
 

reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace