EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Dětský tým ČR skončil druhý v Poháru národů při CSIO Lamprechtshausen

 12.09.2020 21:02 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Čeští reprezentanti v dětské kategorii dosáhli na další velký úspěch v týmovém Poháru národů. Při CSIO Lamprechtshausen vybojovali Klára Hlaváčková, Laura Najmanová, Adéla Opatrná a Viktor Skutecký druhé místo.

reklama 12A
 
Adéla Opatrná v sedle Lordany dokončila dvakrát s nulou na bodovém kontě. Dvojice Klára Hlaváčková a Lucius Bono zapisovala v druhém kole jednu chybu a Laura Najmanová s La Frei inkasovala dvakrát čtyři trestné body. 
 
Viktor Skutecký s koněm G-Star SL sice nejprve obdržel osm trestných bodů, ale v druhém kole šel čistě, čímž dopomohl českému týmu k tomuto úspěchu.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace