reklama 11D

reklama

Pátá příčka pro dětský tým v PN Lamprechtshausen

 20.05.2018 14:30 | AUTOR

ikonka

V rakouském Lamprechtshausenu se během nedělního dne 20. května závodilo vedle dalších soutěží také v Poháru národů. Ten byl tento den vypsán pro děti a také jezdce na pony. V kategorii dětí jsme měli český tým, který skončil nakonec na páté pozici…

reklama 12D

Český dětský tým nastoupil do dvoukolové soutěže Poháru národů ve složení Petra Pařenicová (Calleda), Valentýna Kuková (Spotlight), Mariana Michlíčková (Idee van de Achterhoek) a Eliška Hasnédlová (Ryania d´Amour).

V prvním kole čekal na jezdce parkur 125 centimetrů vysoký a bezchybně si s ním poradilo celkem devatenáct dvojic. Mezi nimi i dvě české. Jednalo se o Marianu Michlíčkovou s Idee van de Achterhoek a také Elišku Hasnédlovou s koněm Ryania d´Amour. Zbylé dvě jezdkyně si na konto připsaly pouze po jedné chybě, a tak neměl český tým problém postoupit do druhého kola.

To bylo otevřeno šesti nejlepším družstvům dle výsledků z kola prvního. Společně s českým celkem postoupili ještě bezchybní Němci, Italové a Nizozemci. Stejný výsledek jako česká ekipa, tedy 4 trestné body, měla ještě postoupivší Velká Británie a Maďarsko.

V druhém kole se již pouze šesti jezdcům podařilo absolvovat trasu parkuru bez trestných bodů. Všechny české reprezentantky na parkuru dvakrát chybovaly a v konečném pořadí si dojely pro pátou příčku.

Během nedělního dne se dařilo Valentýně Kukové také v rámci Children Small Tour. S koněm Shadow dokončila parkur 115 centimetrů vysoký bezchybně a výborný čas jim vynesl třetí příčku konečného pořadí.

Na jezdce čeká závěrečná Grand Prix během pondělního dne a jistě by neměla být bez české účasti.

 

Startovní a výsledkové listiny naleznete ZDE.

Foto: Miriam Viesnerováreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace