ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Desátá ohlávka Jezdci.cz pro Veroniku Šimonkovou. Lze ji i zakoupit

 13.10.2020 08:19 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jak jistě víte, 10. října jsme oslavili 10 let existence webu Jezdci.cz. Při této příležitosti jsme vyhlásili soutěž o 10 ohlávek Jezdci.cz od Rainbow Ride. Poslední vyhrála Veronika Šimonková. Nevyhráli jste? Máte možnost si ji koupit jen za 499 Kč!

reklama 12B
 
Od 1. do 10. října jste s námi mohli každý den hrát o jednu z 10 originálních ohlávek (velikost full) z limitované edice Jezdci.cz, kterou jsme připravili ve spolupráci se společností Rainbow Ride.
 
Děkujeme všem, kteří se zapojili, za účast. Pokud jste nevyhráli a přesto byste rádi tuto ohlávku měli, máte možnost si ji zakoupit - viz odkaz níže...
 
Ohlávka RR z limitované edice Jezdci.cz může být vaše za 499 Kč


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace