reklama 11C


Dění v týdnu: Stuttgart zažije German Masters. České barvy v Nizozemí

 13.11.2019 08:35 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ve Stuttgartu odstartuje ve čtvrtek 14. listopadu jedna z největších halových jezdeckých akcí German Masters. Odehraje se při ní i další kolo skokového a drezurního Světového poháru. Čeští jezdci se představí v Kronenbergu a Ehrhardtu.

reklama 12C
German Masters ve Stuttgartu je jednou z nejvýznamnějších halových akcí sezony. Letošní ročník začne ve čtvrtek 14. listopadu a diváci se mohou těšit na soutěže CSI5* včetně Grand Prix World Cup i na Světový pohár v drezuře. Pojede se tam také další kolo World Cupu čtyřspřeží.
 
Na startu se objeví opět absolutní špička Evropy, což je zároveň špička světová. Kompletní přehled účastníků je zde.
 
Česká republika bude mít zastoupení na CSI v Kronenbergu, kde bude skákat Martin Řezníček. Do soutěží kategorie CSI1* má nahlášené koně Clintina a Cero´s Boye. Ve dvou hvězdách bude závodit s Caecilií, Chanyou a Coolmanem.
 
Český jezdec se objeví také ve vytrvalecké soutěži na 80 kilometrů s americkém Ehrhardtu. Bude jím Marek Lipold v sedle ryzáka GL Trail Reader.
 
Foto: FEI / Leanjo de Kosterreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace