reklama 11D

reklama

Při opavském KMK zazářil šestiletý Cannor. Na parkuru ho předvedl Žíla

 22.07.2020 21:55 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Páté skokové kolo chovatelského seriálu Kritérium mladých koní hostila Opava. Celkově nejvyšší hodnocení získal vítěz nejstarší kategorie šestiletých, syn holštýnského plemeníka Cannavaro, hřebec Cannor, jehož v soutěži sedlal zkušený Zdeněk Žíla.

reklama 12C
Ve středu 22. července se v Opavě odehrálo již páté skokové kolo chovatelského seriálu Kritérium mladých koní. V pěti soutěžích se předvedla téměř padesátka koní, kategorie šestiletých klisen, hřebců a valachů byla pro malou účast spojena do jedné soutěže.
 
Nejpočetnější skupinou byly čtyřleté klisny, kde se z dvanácti startujících předvedla nejlépe Ceremonie Fitmin po hřebci Winningmood van de Arenberg sedlaná Markem Hentšelem, získala hodnocení 25,2 bodu. Nejlépe hodnoceného čtyřletého hřebce Leander LJ Z, syna plemeníka Levisto, předvedl Zdeněk Žíla s výsledkem 25 bodů.
 
Nejlepší pětiletou klisnu Ketty-H po Aristo Z sedlala Jana Vaníčková a společně získaly hodnocení 25,2 bodu, zatímco nejlépe hodnocený pětiletý hřebec, syn holštýnského plemeníka Cannavaro, Tamarack, kterého předvedl Marek Klus, získal od komise 24,8 bodu.
 
Kategorie šestiletých probíhala pro klisny, hřebce i valachy dohromady. Zde jsme byli svědky nejvyššího hodnocení dne a to zásluhou dalšího syna holštýnského Cannavara, tlumačovského hřebce Cannor, jehož parkurem provedl Zdeněk Žíla. Vítězství získali díky velmi vysokému hodnocení 26,6 bodu.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Zenon Kisza - www.fotokisza.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace