reklama 11A

Dění v týdnu: Finále ČSP i mistrovství Evropy a světa ve vytrvalosti

 28.09.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

První říjnový víkend nabízí pestrou paletu akcí, z kterých si vyberou příznivci několika klasických jezdeckých disciplín. V Martinicích proběhne finále ČSP, vytrvalci se zúčastní dvou šampionátu ve Vicu a rozdají se medaile na MČR v paravoltiži.

reklama 12B

 

V týdnu od 26. září do 2. října proběhne v České republice i v zahraničí řada akcí, které budou zajímat fanoušky jezdeckého sportu. V Martinicích se od středy do neděle bude skákat při finále Českého skokového poháru. V pátek je na programu poslední kvalifikační Velká cena. Finálová soutěž U25 je v plánu na sobotu 1. října a o den později se budou konat finálové soutěže ostatních kategorií včetně té hlavní.
 
V Brně se bude o víkendu konat poslední letošní mistrovství České republiky, a to v paravoltiži. Na drezuru a parkury můžete zamířit do Královického dvora. Skokové závody proběhnou také v Hořicích, na Panské líše v Brně, zatímco drezuru můžete zažít v Nebanicích, Nových Zámcích nebo Dubenci.
 
Přilákat se můžete nechat i na akce v nesportovních disciplínách. V Kolesech proběhne MČR chladnokrevných koní a v Obořišti se koná Working Equitation.
 
Čeští jezdci se představí také v zahraničí. Ve španělském Vicu budou reprezentovat Barbora Kroupová, Lucie Sedláková, Kristýna Sittová na mistrovství Evropy juniorů a mladých jezdců ve vytrvalosti. Zuzana Beranová a valach Shamalee tam absolvují mistrovství světa mladých koní. 
 
Petr Novák bude startovat v soutěži dvojspřeží na CAI v Lipici. Parkurové CSI čeká Lindu Portychovou v Riesenbecku, v soutěžích mladých koní v Bonheidenu se představí Jaroslav Šíma a Aleš Peška. Barcelona zažije jeden z vrcholů parkurové sezony, kterým je finále Poháru národů. 
 
Foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE