Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11C

Dění v týdnu: Dvakrát MS s českou účastí, Anna Kellnerová v New Yorku

 20.09.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ani s koncem září neutichá soutěžní ruch. Parkuroví jezdci s mladými koňmi jedou na šampionát do Lanakenu, zatímco Jiřího Nesvačila juniora čeká mistrovství světa čtyřspřeží v Pratoni del Vivaro. Anna Kellnerová bude skákat v New Yorku.

reklama 12A

 

V týdnu od 19. do 25. září se čeští reprezentanti představí na několika významných akcích. Jiří Nesvačil junior se chystá ke startu na mistrovství světa čtyřspřeží, které se koná v italském Pratoni del Vivaro. 
 
Mladí jezdci a junioři vyrazí na CSIO, tedy na oficiální závody v parkurovém skákání, jejichž součástí je týmová soutěž Poháru národů. Proběhne v Kronenbergu, kam je nahlášena řada českých jezdců. Představí se Kateřina Bubáková, Anna Helebrantová, Mariana Michlíčková, Petra Pařenicová, Rozálie Pichrtová, Oliver a Adam Písaříkovi, Linda Portychová, Kateřina Růžičková, Viktor Skutecký a Tereza Svobodová.
 
V Palmanova v Itálii se schyluje k závodům ve všestrannosti CCI. V jednohvězdové úrovni bude reprezentovat Dominika Tomíková. Česká republika bude mít zastoupení i na vytrvaleckém CEI v Šamoríně.
 
Příznivci špičkového parkuru se mohou těšit na další pokračování série Global Champions, jež zažije zámořské kolo. Dějištěm se stane New York a na start se postaví v rámci týmu Prague Lions také Anna Kellnerová. Mezi dalšími jednotlivci je i Sára Vingrálková.
 
Lanaken otevře své brány k tradičnímu mistrovství světa mladých koní v parkurovém skákání. A také tam nebudou chybět koně a jezdci z České republiky. Filip Doležal nastoupí do soutěží pro sedmileté koně s Colombem a v ročníku 2017 bude závodit s Vanguardem Z. Pětiletý je také Cantos FHP, kterého bude sedlat Tereza Veselá. Mezi šestiletými bude soutěžit Marek Klus s Aresem.
 
Na domácí scéně se můžeme těšit na finále drezurního Kritéria mladých koní, které hostí Zduchovice. Do Olomouce jedou účastníci finále parkurového Českého poháru pony. V Přeštěnicích se pro změnu bude konat finále Českého poháru ve všestrannosti. 
 
Foto: Stefano Grasso / Global Champions 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE