NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Další hořovické vítězství: Linda Portychová vládne v kategorii U25

 20.09.2020 16:02 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Linda Portychová patří mezi dlouhodobě nejúspěšnější jezdce ve věkové kategorii jezdců do 25 let. S klisnou Falino dokázala zvítězit v hořovickém finále seriálu U25. Byla jednou ze dvou účastnic, které překonaly celou soutěž bez penalizace.

reklama 12B

 
Dvě dvojice dokázaly projít celou finálovou soutěží seriálu U25 bez trestných bodů. Tou rychlejší byla Linda Portychová v sedle klisny Falino. Zhruba čtvrt sekundy dělilo od prvenství Annu Helebrantovou s Epo Van de Achterhoek Z. Její čas byl 45,72, zatímco v případě Portychové 45,45 sekundy.
 
Jako finišující jezdec nastupovala do finále Natálie Soukupová s Lordem Legacy. Jela však na jistotu, a i když neudělala žádnou chybu, připsala si jeden trestný bod za překročení času. Ten její měl hodnotu 49,07.
 
Nejlepší jízdu v závěrečné části soutěže předvedl Adam Písařík s Clausem Dieter, když nechyboval a cílem projel v čase 43,70 sekundy. Bohužel měl čtyři trestné body ze základního parkuru a tak se musel spokojit se čtvrtým řádkem výsledkové listiny.
 
 

 
 

Sledujte on-line přenos na EquiTV.cz

Foto Josef Malinovský / ČSP
 

Podrobné výsledky najdete POD ODKAZEM NÍŽE

 


 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace