reklama 11B

ŽIVĚ: Velká cena Hořovic a finále Českého skokového poháru 2020

 20.09.2020 07:30 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár připravila i pro sezonu 2020 ze všech pohárových Velkých cen živé vysílání. Posledním kolem je v pátek 18. září Velká cena Hořovic. Sledujte živě i nedělní finále ČSP.

reklama 12A

Živé vysílání z finálového mítinku Českého skokového poháru 2020 v Hořovicích na Berounsku můžete sledovat tentokrát během tří dnů! V pátek 18. září jsou na programu dílčí finále Amateur Tour, Czech Junior Cupu, U25 a Velká cena Hořovic pod hlavičkou Ranche Hořovice.

V sobotu 19. září uvidíte exkluzivně na EquiTV.cz hlavní soutěž dne, kterou bude parkur stupně T* s finále o cenu Equisoul. V neděli pak vyvrcholí celý seriál finálovými soutěžemi Amateur Tour, Czech Junior Cupu, U25 a následně velké finále ČSP 2020 pro čtyři kvalifikované jezdce, kteří si mezi sebou vystřídají své koňské svěřence.

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE!


 
Komentovaný jednokamerový stream zajišťuje ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár společnost Equinet s.r.o., která je provozovatelem internetové televize EquiTV.cz.

Živé vysílání finále ČSP Hořovice – pátek 18. 9.

 


Živé vysílání finále ČSP Hořovice – sobota 19. 9.

 


Živé vysílání finále ČSP Hořovice – neděle 20. 9.

 

 

Ilustrační foto Zenon Kisza / ČSP

Startovní a výsledkové listiny najdete ZDE
 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE