reklama 11D

reklama

Anna Marie Vítek dojela druhá v nedělní Grand Prix při CSI1* v Paříži

 08.12.2019 18:39 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
FOTOGALERIE

ikonka

Mezinárodní skokové závody v Paříži vrcholily v neděli 8. prosince hned třemi Velkými cenami. Na úrovni jedné hvězdy se podařilo českým dětským reprezentantkám Anně Marii i Kristině Vítek probojovat do rozeskakování a obě se účastnily dekorování.

reklama 12A

Neděle 8. prosince byla posledním dnem mezinárodních skokových závodů v Paříži, kde reprezentovaly také české jezdkyně z kategorie dětí, dvanáctiletá Anna Marie Vítek a třináctiletá Kristina Vítek.
 
Závěrečný den patřil hned třem Velkým cenám, přičemž té jednohvězdové se účastnila rovněž jmenovaná děvčata. Z více než třiceti startujících se do rozeskakování probojovala třetina a mezi nimi i obě české reprezentantky. Kristina následně inkasovala deset trestných bodů, což stačilo na celkové deváté místo, Anna Marie zopakovala bezchybný výkon a dokončila navíc v druhém nejrychlejším čase. Rychlejší byla pouze domácí dvojice Frederic Hinderze a Riesling d'Epte.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Foto archiv jezdkyňreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace