reklama 11D

Český tým čeká finále seriálu EEF. Nebude chybět nový mistr republiky

 21.07.2021 17:24 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Čerstvý mistr České republiky v parkurovém skákání Jan Štětina je jedním z členů národního týmu, který se v neděli 25. července postaví na start Poháru národů ve Varšavě. Ten je finálovou soutěží nového seriálu Evropské jezdecké federace.

reklama 12A

 

Neděle 25. července je důležitým dnem pro fanoušky českého parkuru. Národní tým se probojoval do finále nového seriálu vypsaného Evropskou jezdeckou federací EEF, které se uskuteční právě v neděli v polské Varšavě. Postup soutěží The Longines EEF Series si zajistilo naše družstvo v dubnu v Gorla Minore v Itálii. Poté uspělo v semifinále v Budapešti.
 
Na přihlášce České jezdecké federace figuruje pět jezdců, a to Kateřina Tomanová, Filip Doležal, Alena Machová, Vladimír Tretera a novopečený mistr České republiky Jan Štětina. Poslední čtyři jmenovaní reprezentanti nastoupí do Poháru národů.
 
Program závodů CSIO začíná ve čtvrtek 22. července. V pátek se pojede Grand Prix, vrcholem bude nedělní soutěž družstev The Longines EEF Series.
 
Foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE