reklama 11D

Český juniorský tým v Hagenu při Poháru národů skončil pátý

 12.06.2021 20:51 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

V sobotu 12. června byly při Future Champions v německém Hagenu na programu mj. Poháry národů pro skokové1 kategorie juniorů a mladých jezdců. Český tým složený ze tří dvojic, a tudíž bez možnosti škrtání nejhoršího výsledku, skončil pátý.

reklama 12D

 
V Poháru národů při CSIOJ v německém Hagenu předváděli Češi velmi vyrovnané výkony. Mariana Michlíčová s klisnou Claire 159 obdržela v prvním kole osm trestných bodů a v druhém čtyři. Po jedné chybě si pokaždé připsal jak Oliver Písařík v sedle hřebce Don Corleone 111 Z, tak Eliška Hasnedlová s klisnou Veporou. Jelikož startovali ve třech, neměli možnost škrtání nejhoršího výsledku, a tak s 28 body skončili pátí. 
 
Stejný bodový příděl mělo i Španělsko, o pátou příčku se tedy dělilo. Z prvenství se radovali Irové, kteří měli na svém kontě jen pět bodů. Druhé Polsko dokončilo s osmi body, o jeden bod navíc pak mělo třetí Německo. Na čtvrté pozici se umístila Francie s 16 trestnými body. Celkem se soutěže zúčastnilo jedenáct družstev.
 
Do Poháru národů mladých jezdců nastoupilo osm celků, a ten český skončil po prvním kole na poslední příčce s 17 body. Anna Held s klisnou Cara Mia II dokončila čistě, Natálie Soukupová s hřebcem Flachau dojela do cíle s 13 body a Linda Portychová na Copin´s Boyovi zaznamenala jednu chybu. V druhém kole si nakonec Češi o jednu příčku polepšili, a to především díky bezchybné jízdě Lindy Portychové. Anna Held inkasovala devět trestných bodů, Natálie Soukupová šest. Vyhrálo Německo před druhým Nizozemskem a Irskem. Kompletní výsledky jsou ZDE!
 
Foto: Marian Michlíček


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE