reklama 11C

reklama

Češi závodí ve Strzegomi. Pokornému vyšla drezura v CCI3* na výbornou

 10.10.2020 11:08 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ve Strzegomi v Polsku probíhají od 8. října mezinárodní závody ve všestrannosti. Účastní se jich řada českých reprezentantů. Ti mají za sebou drezurní úlohy. V dobré formě se představila dvojice Robert Pokorný a Quantos Mer startující v CCI3*-S.

reklama 12C

 

Úřadující mistr České republiky Robert Pokorný zajel v sedle hnědáka Quantos Mer úvodní zkoušky CCI3*-S Strzegom s výsledkem 31,8 trestného bodu. To mu vyneslo průběžnou osmou příčku z více než padesáti startujících dvojic. Velmi dobře si vedou po první části i Šárka Douchová na Cofi a Barbora Kamírová s Contha Balou, které se drží v TOP20.
 
V nejvyšší vypsané kategorii CCI4*-L závodí tři české dvojice. Miroslav Trunda s klisnou Shutterflyke jde do sobotních krosů z průběžného šestadvacátého místa, Pavel Březina a Cona Cia byli v drezuře devětadvacátí a Petr Myška na Obora´s Shut It Out dokončil na 32. příčce.
 
Česko má zastoupení i v CCI2*a v CCI1*, v níž se do TOP10 po drezuře dostala Eliška Ciarkowská na koni Odwar. 
 
V sobotu je program různorodý podle kategorií. Některé reprezentanty čekají terénní jízdy, některé parkury. Podrobný časový harmonogram je ZDE
 

Výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto Daniel TarkaK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace