Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11B

Češi zakončili CDI Fót. Küry vyšly Hradilové, Knoflíčkovi i Kudelové

 03.10.2021 17:21 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Velmi dobré výkony předvedli čeští jezdci i během závěrečného dne drezurního mítinku CDI Fót. Michal Knoflíček i Zuzana Hradilová se ve svých kategoriích dostali do TOP3. Forma stoupala také juniorce Viktorii Kudelové.

reklama 12D

 

Program CDI v maďarském Fótu začal v neděli 3. října volnou úlohou pro pony. Druhé místo v ní získala dvojice Zuzana Hradilová a Arturo Martini, a to se známkou přes 71 %. Následoval Freestyle juniorů, v kterém potvrdila stoupající formu Viktorie Kudelová v sedle klisny Icon Granty. Jezdkyně obsadila čtvrtou příčku. Její známka měla hodnotu bezmála 69,500 %. 
 
Michal Knoflíček s Dublinem absolvoval IM-1 kür a s hodnocením 68,765 % dojel třetí. Vítězem se stal Belgičan Vincent Marechal na valachovi Calibra, který překročil 72 %. Vrcholem mítinku byla volná Grand Prix. V té nenašla přemožitele Francouzka Morgan Barbancon s hřebcem Sirem Donnerhallem II. Dvojice zapsala do výsledkové listiny známku přesahující 76 %.
 
Foto: poskytla Ema Kopuletá


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE