reklama 11B

reklama

Boyd Exell je neporazitelný. V Londýně vyhrál s náskokem první kolo SP

 20.12.2019 16:21 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V pátek 20. prosince se v rámci Olympia Horse Show jelo první kolo vozatajského Světového poháru. Fenomenální australský reprezentant Boyd Exell tam opět potvrdil svou převahu. V sezoně 2019/2020 v bodovaných soutěžích zatím neprohrál.

reklama 12C
 
Londýn hostí od 16. prosince velkolepou jezdeckou show, která každoročně v předvánočním čase spojuje špičkový parkurový sport, drezuru a spřežení. 
 
V pátek 20. prosince se v prvním kole soutěže bodované do Světového poháru představili divákům v hale Olympia nejlepší vozatajové světa. Svou převahu potvrdil Boyd Exell, který ani jednou nechyboval a jeho součet časů byl o pět sekund lepší, než v případě druhého Koose de Ronde z Nizozemí. Ten rovněž dovezl nulu.
 
Třetí místo obsadil americký reprezentant Chester Weber, který spolu se jmenovanými soupeři postoupil do rozjížďky, v které byl však vyloučen. Klíčová soutěž, z níž čerpají účastníci body do tabulky série World Cup, je na programu v sobotu 21. prosince.
 

Výsledky z Londýna jsou TADY

 
Foto: FEI / Lukasz Kowalskireklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace