reklama 11D


Blesková jízda Anny Marie Vítek znamenala zlato z MČR pony ve skocích

 25.08.2019 15:54 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Šest dvojic postoupilo do rozeskakování mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí ve věku 11 až 13 let na pony 136 až 148 centimetrů. Tři bezchybnou jízdu zopakovaly a tak mezi nimi rozhodl čas, ten měla nejrychlejší Anna Marie Vítek.

reklama 12C

 
V rozeskakování šesti dvojic při mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí ve věku 11 až 13 let na pony 136 až 148 centimetrů diváci sledovali tři čisté jízdy. Jednoznačně nejrychlejší z nich byla Anna Marie Vítek s valachem Mateo di Belle. Druhou umístěnou Sarah Dajbychovou v sedle valacha Top Deja Vue předstihla téměř o pět vteřin. Další tři sekundy ztrácela Kateřina Benešová na klisně Extreme Lucky.
 
Nulu na bodovém kontě nedokázali udržet v rozeskakování se svými svěřenci Jakub Hurtík, Kateřina Bubáková a Magdalena Held. 
 
 
Kompletní výsledky najdete na www.zavody-zduchovice.cz. Internetová televize EquiTV.cz nedělní program přenáší živě na stránkách www.equitv.cz.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace