Zuzana Zelinková třetí v Grand Prix CSI Celje 2014

Další senzační výsledek si připsala v neděli 30. listopadu Zuzana Zelinková v sedle Caleri II. Ve vrcholné Grand Prix při CSI2* konané ve slovinském Celje vybojovala skvělé třetí místo, když v rozeskakování zopakovala bezchybný výkon...
30.11.2014 16:32  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Zuzana Zelinková a Caleri II. Ilustrační foto Kateřina Návojová

Z trojice bezchybných byla v rozeskakování bohužel nejpomalejší. K prvenství scházely necelé 4 sekundy. Z vítězství se radovala dvojice Prhilipp Schober a Zandigo T S z Německa, druhá skončila Alice Janout s Wodka Lime reprezentující Rakousko, která v závěrečné části soutěž předstihla naší Zuzanu Zelinkovou o více jak dvě vteřiny

V Grand Prix startovala za Českou republiku ještě Anna Kellnerová s Kashmirem. Také ona dosáhla na pěkné 13. místo, které bylo ještě dotované 100 eury. V základním parkuru jednou chybovala, ale i tak je to v soutěži s překážkami vysokými do 160 centimetrů velký úspěch

Anna Kellnerová se představila i v poslední soutěži závodů na výšce 140 cm se žolíkem. Tentokrát startovala v sedle koně Landthago a s plným počtem 65 kladných bodů obsadila 9. pozici

Nedělní Grand Prix předcházelo mj. finále túry pro mladé koně na parkuru vysokém 135 centimetrů. V něm zářila pro změnu se svými koňskými svěřenci Zuzana Zelinková. S Cadermusem PP skončila čtvrtá díky bezchybnému výkonu v základním kole i v rozeskakování. Výsledek Zelinkové a Cartagena W byl 4 trestné body, které v kombinaci s časem znamenaly 11. příčku