Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

Vydařený pátek českých jezdců při CSI Šamorín

 27.07.2018 21:25 | AUTOR

ikonka

Úspěšný závodní den na mezinárodním mítinku CSI v Šamoríně mají čeští jezdci. V pátek 27. července si totiž dvojice startující v barvách České republiky připsaly hned několik předních umístění především v soutěžích při CSI2*..

reklama 12C

Bezchybnou jízdu v soutěži s výškou překážek 145 cm při CSI2* si připsal Marek Hentšel, který se tak spolu s Censorem postavil na 14. příčku.

Stejnému jezdci se také nejvíce z Čechů dařilo na parkuru vysokém 140 cm v rámci CSI2*, kde si dojel v sedle Tren D Elsendam Z pro skvělou pátou příčku. S nulou na kontě se na elitní desáté místo této soutěže postavila Sára Vingrálková spolu s Celanou Z a 13. místo výsledkové listiny patřilo rovněž bezchybnému Alešovi Opatrnému v sedle VDL Fakira.

Alešovi Opatrnému se dařilo také ve dvoufázové soutěži s překážkami vysokými 135 cm rovněž při CSI2*. Tady česká dvojice uzavřela s čistým výsledkem elitní pětku.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace