EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Velká cena Martinic 2017 nemá náhradní termín

 11.05.2017 13:42 | AUTOR

Asociace Český skokový pohár a Jezdecká společnost EQUITANA s velikým politováním sdělují, že se přes veškeré úsilí nepodařilo najít náhradní termín pro pořádání letošní zrušené Velké ceny Martinic. Podrobnosti se dozvíte z tiskové zprávy...

reklama 12C

 
Velká cena Martinic byla v dubnu zrušena z důvodu naprosto nepříznivého počasí a nadměrných srážek. Ihned po zrušení závodů byly pořadatelem JS EQUITANA Martinice a prezidentem AČSP zkoumány všechny možné varianty nahrazení těchto závodů. Bohužel, s ohledem na velmi hustě obsazený kalendář skokového sportu v České republice a s ohledem na ostatních Velké ceny Českého skokového poháru, nebyl nalezen jediný možný volný termín.
 
Při posuzování všech možností byl samozřejmě brán ohled na všechny ostatní sportovní podniky tak, aby novým termínem VC Martinic nedošlo k narušení sportovní kontinuity již tak složitě skládaného kalendáře parkurových závodů v celé České republice.
 
Asociace Český skokový pohár děkuje za pochopení této nepříjemné situace a těší se na další setkávání u nastávajících dalších Velkých cen v rámci seriálu Český skokový pohár 2017.
 
Další aktuální informace sledujte na webových stránkách seriálu s adresou www.ceskyskokovypohar.cz.


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace