ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Těšánky hostily druhý díl vozatajské Zlaté podkovy

 21.05.2018 12:20 | AUTOR

ikonka

Podruhé se letos sjeli jezdci spřežení, aby bodovali do seriálu Zlaté podkovy. Další soutěže ve všech vypsaných kategoriích proběhly ve dnech 19. – 20. května v Těšánkách. Velmi silně byla obsazena soutěž jednospřeží, jelo se i v královské kategorii.

reklama 12D
Těšánky se staly dějištěm dalšího kola vozatajské Zlaté podkovy. Během předposledního květnového víkendu se tam odehrály soutěže všech čtyř vypsaných kategorií.
 
Vítězkou v soutěži dvojspřeží pony se stala Monika Pospíšilová a navázala tak na úspěch v zahajovacím kole v Semicích. Letos má zatím stoprocentní bilanci. Druhé místo bral Tomáš Jelínek a třetí dojel Erik Zuvač.
 
Neuvěřitelných dvacet čtyři kočárů se sešlo na startu klání jednospřeží. Nejlépe si vedla Markéta Jelíková, druhá skončila Markéta Sedlinská a třetí příčku obsadil Jan Minarčík.
 
V párech nenašel přemožitele Václav Coufalík, který za sebou nechal Jana Nesvačila na druhém místě a Radka Nesvačila na místě třetím. 
V královské kategorii čtyřek zvítězil Petr Vlašic před Jaroslavem Juráněm a Kateřinou Sklenskou.
 
Výsledky najdete v záznamu závodů níže a také v JIS ČJF.


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace