Sobotní Sunshine Tour s šesti českými starty

Dalším závodním dnem pokračovala skoková Sunshine Tour ve španělském Vejer de la Frontera. V sobotu 5. března nastoupily české jezdkyně Anna Kellnerová a Emma Augier de Moussac celkem k šesti parkurům, z toho tři dokončily bezchybně…
06.03.2016 09:40  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Pro dva bezchybné výkony si dojela Emma Augier de Moussac, na nejlepší umístění toho dne dosáhlasedle koně Copia. Pro šestnácté místo si dojely na parkuru 140 centimetrů vysokémrámci Big Tour B. Jen o jednu příčku hůře dokončila stejná jezdkyně s Courage, a to na parkuru o 5 centimetrů nižším. Anna Kellnerová startovalakoňmi Classic, Dimaro vd Looise Heide a Atessa BLH. Pro nejlepší výkon si dojelaprvním zmíněným koněm, když obdržela pouze penalizaci za překročený čas.

Zároveň se Emma Augier de Moussac chystá i na start nedělní Grand Prix. V soutěži 155 centimetrů vysoké bude tentokrát sedlat Kanonju. Minulý týden bylatéto závěrečné a nejvyšší soutěži úspěšnáCharly Brown.